ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК – ЯСЛА №96 ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ «БІЛОСНІЖКА» м.Краматорськ

КОРИСНІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВЕРЕДИ

Корисні рецепти для вереди

Рецепт печеного яблука із начинкою

Печене яблуко дуже корисне особливо для дітей, оскільки дуже добре впливає на організм, що росте. У печеному яблуці знаходяться такі вітаміни як А, В1, В2, В3, В6, В9, С, Е, РР, Н…

печеного яблука із чорною смородиною.

Інгредієнти:

- 1 яблуко

- столова ложка чорної смородини

- 2 чайних ложки цукру

Приготування:

Яблуко вимити, витерти рушником, обережно вийняти серцевину з насінням та начинити чорною смородиною з цукром. Покласти яблука на лист і поставити в духовку на помірний вогонь. Коли яблука приготуються (це займе хвилин 20 – яблука мають легко протикатися сірником), їх слід викласти на блюдо та полити соусом, що витік на лист. Подавати, за бажанням, гарячими або холодними. Можна подавати зі збитими вершками.

Увага! Так само ви можете зробити будь-яку начинку для печеного яблука. Це можуть бути і сухофрукти з горішками, і просто мед, і шматочок банану… Фантазуйте, смачного та будьте здоровими!

Рецепт сніданку для дітей “Заряд бадьорості”:

Такий сніданок надасть сили, хорошого настрою, швидкої реакції та розумового стимулу.

Інгредієнти:

- 500 г кисломолочного  сиру

- 100 г подрібнених грецьких горіхів

- 50 г родзинок (добре промитих окропом)

- 50 г кураги (промити окропом та порізати соломкою)

- 50 г чорнослива (промити окропом, вийняти кісточки та порізати соломкою)

- 50 г меду: залийте все медом і перемішайте.