ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК – ЯСЛА №96 ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ «БІЛОСНІЖКА» м.Краматорськ

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ САДОЧКА

Шановні батьки ЗДО №96 «Білосніжка»!
Просимо Вас ознайомитись з правилами відвідування садочка

❗️❗️❗️Увага! До закладу будуть прийматися діти, батьки яких повністю погоджуються з наступними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись!!!

Правила відвідування дітьми ЗДО №96 на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID–19):
1. Вранці вдома виміряти температуру тіла у дитини і пересвідчитись, що дитина здорова (температура не перевищує 37,2) та відсутні ознаки респіраторних захворювань ( нежить, чихання, кашель).
2. Вранці вхід до дитячого садка тільки зі сторони вулиці Л.Бикова через центральну браму.
3. Вхід дорослих на територію дитсадка ОБОВ’ЯЗКОВО в масці
4. При вході на територію дитячого садка старша медична сестра проводить вимірювання температури у дитини. При виявленні температури тіла понад 37,2 або ознак респіраторного захворювання дитина до дитячого садка прийматись не буде.
5. Ранкове приймання дитини до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі - на майданчику, закріпленого за групою (за несприятливих умов – на вході до приміщення). У спілкуванні з вихователем тримати дистанцію 1,5 м.
6. Вхід батьків до приміщення закладу ЗАБОРОНЕНО.
7. Приводити дитину до закладу і забирати можуть тільки БАТЬКИ.
8. Прийом дітей проводиться з 6.00 до 8.00; а передача дітей батькам після закінчення дня - з 16.15 до 18.00
9. Чергова група на час карантину функціонувати не буде.
10. Одяг дитини повинен відповідати погоді. Проведення всіх режимних моментів, крім харчування та сну, при сприятливій погоді буде проходити на свіжому повітрі.
11. Заборонені масові заходи за участю батьків.
12. Якщо дитина протягом дня захворіє, батьки повинні в найкоротший термін забрати її з дитячого садка (прохання: телефон завжди тримати при собі, щоб можна було додзвонитись).

Бажаємо всім міцного здоров’я !